W niedzielę, 21 czerwca, podczas Mszy Świętej o godzinie 13.00, nasza wspólnota parafialna przeżywała wyjątkową uroczystość będącą podsumowaniem kolejnego roku formacji i pracy duszpasterskiej w parafii.
W liturgię aktywnie włączyła się Wspólnota Domowego Kościoła oraz Oaza Dzieci Bożych, które przygotowały procesję z darami i zadbały o piękną oprawę Eucharystii. Był to czas wspólnego dziękczynienia Panu Bogu za wszelkie łaski otrzymane w mijającym roku formacyjnym.
Szczególnym momentem uroczystości było ustanowienie nowych ministrantów i lektorów. Ksiądz Proboszcz pobłogosławił i włączył do grona służby liturgicznej 12 nowych ministrantów oraz 8 nowych lektorów. Dziękujemy im za gotowość do służby przy ołtarzu i życzymy, aby ich zaangażowanie było źródłem duchowego wzrostu oraz świadectwem wiary dla całej wspólnoty parafialnej. Liturgię swoim śpiewem upiększyła nasza scholka Niebo nad Nami.
Serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom, młodzieży, rodzicom oraz członkom wspólnot parafialnych za obecność i piękne świadectwo wiary. Niech Pan Bóg obficie błogosławi wszystkim, którzy swoim zaangażowaniem współtworzą życie naszej parafii.
Po Mszach Świętych Grupa charytatywna wraz ze Wspólnotą Domowego Kościoła przeprowadzała zbiórkę do puszek na budowę Katolickiego Cetrum Rekolekcyinego Ruchu Swiatlo Życie w Gdyni Małym Kacku. Dziękujęmy za złożone ofiary.